zoom DAVİT GİNOLA FUTBOL OYUNCUSU KOCA KAFA KAREKTER
thumbDAVİT GİNOLA FUTBOL OYUNCUSU KOCA KAFA KAREKTER thumbDAVİT GİNOLA FUTBOL OYUNCUSU KOCA KAFA KAREKTER thumbDAVİT GİNOLA FUTBOL OYUNCUSU KOCA KAFA KAREKTER thumbDAVİT GİNOLA FUTBOL OYUNCUSU KOCA KAFA KAREKTER

DAVİT GİNOLA FUTBOL OYUNCUSU KOCA KAFA KAREKTER

David Ginola, Fransız eski millî futbolcudur. Futbolculuk kariyeri boyunca birçok başarılara ve birçok ödüllere imza atmıştır. 1995 yılında Newcastle'a transfer olan Ginola, Kevin Keegan'dan sonra göreve gelen Kenny Dalglish ile sorunlar yaşadı ve Tottenham'a transfer oldu. Dogum tarihi 25 Ocak 1967 sert kaucukdan 8 cm boyundadır

Ürün Kodu : 21985

Stock: 1

100 ₺ + KDV
GİNOLA ile ilgili görsel sonucu


Henüz Yorum Yapılmamış !
Yorum yapabilmek için giriş lütfen giriş yapınız. Üye Girişi
 

GARAJ ANTİKDE REZERVE TEKLİF NEDİR?
Rezerve teklif; online müzayedemizde kullanabileceğiniz, teklif tutarını sizin belirlediğiniz bir satın alma sistemidir.
Online müzayedelerde alıcılar tekliflerini müzayede sona erene kadar bekletirler. Son dakikalar içerisinde, sizden önce başka bir alıcının sizin teklif verdiğiniz eserin fiyatını arttırması sonucu beğendiğiniz eseri kaçırabilirsiniz.
Rezerve Teklif bu istenmeyen durumu sizin adınıza ortadan kaldırır. Beğendiğiniz her eser için maksimum bir tutar belirlersiniz ve Rezerve Teklif de sizin adınıza rakibinizin teklifinden bir üst teklif vererek eseri sizin adınıza koruma altına alır.

Eğer diğer alıcıların teklifleri sonucu eser için belirlediğiniz maksimum tutara ulaşılırsa Rezerve Teklif size bir uyarı maili gönderir (Teklifiniz Geçildi) ve maksimum tutarı yeniden belirlemenizi ister. Böylece beğendiğiniz eser için yeni teklifler vererek eserin sahibi siz olabilirsiniz.