zoom GHEORGHE HAGİ GALATASAY ROMEN FUTBOLCU KOCA KAFA FİGÜR
thumbGHEORGHE HAGİ GALATASAY ROMEN FUTBOLCU KOCA KAFA FİGÜR thumbGHEORGHE HAGİ GALATASAY ROMEN FUTBOLCU KOCA KAFA FİGÜR thumbGHEORGHE HAGİ GALATASAY ROMEN FUTBOLCU KOCA KAFA FİGÜR thumbGHEORGHE HAGİ GALATASAY ROMEN FUTBOLCU KOCA KAFA FİGÜR

GHEORGHE HAGİ GALATASAY ROMEN FUTBOLCU KOCA KAFA FİGÜR

Gheorghe Hagi, galatasarayda orta saha mevkiisinde oynamış Rumen eski futbolcu, teknik direktör. Karpatların Maradonası lâkābı ile anılsa da bundan hiç hoşlanmamıştır. Dogum yılı 5 Şubat 1965 sacele romanya,ayak numarası 38 boyu 1.74 koca kafa fügür 8 cm boyunda sert kaucukdan 1980
 

Ürün Kodu : 21987

Stock: 1

145 ₺ + KDV
Gheorghe Hagi'nin Sokrates Dergisine Verdiği Röportajdan 12 İlgi Çekici Alıntı


Henüz Yorum Yapılmamış !
Yorum yapabilmek için giriş lütfen giriş yapınız. Üye Girişi
 

GARAJ ANTİKDE REZERVE TEKLİF NEDİR?
Rezerve teklif; online müzayedemizde kullanabileceğiniz, teklif tutarını sizin belirlediğiniz bir satın alma sistemidir.
Online müzayedelerde alıcılar tekliflerini müzayede sona erene kadar bekletirler. Son dakikalar içerisinde, sizden önce başka bir alıcının sizin teklif verdiğiniz eserin fiyatını arttırması sonucu beğendiğiniz eseri kaçırabilirsiniz.
Rezerve Teklif bu istenmeyen durumu sizin adınıza ortadan kaldırır. Beğendiğiniz her eser için maksimum bir tutar belirlersiniz ve Rezerve Teklif de sizin adınıza rakibinizin teklifinden bir üst teklif vererek eseri sizin adınıza koruma altına alır.

Eğer diğer alıcıların teklifleri sonucu eser için belirlediğiniz maksimum tutara ulaşılırsa Rezerve Teklif size bir uyarı maili gönderir (Teklifiniz Geçildi) ve maksimum tutarı yeniden belirlemenizi ister. Böylece beğendiğiniz eser için yeni teklifler vererek eserin sahibi siz olabilirsiniz.