zoom LEONARDO  FUTBOL OYUNCUSU KOCA KAFA FİGÜR
thumbLEONARDO  FUTBOL OYUNCUSU KOCA KAFA FİGÜR thumbLEONARDO  FUTBOL OYUNCUSU KOCA KAFA FİGÜR thumbLEONARDO  FUTBOL OYUNCUSU KOCA KAFA FİGÜR thumbLEONARDO  FUTBOL OYUNCUSU KOCA KAFA FİGÜR

LEONARDO FUTBOL OYUNCUSU KOCA KAFA FİGÜR

  Leonardo Nascimento de Araújo ya da genel deyişle Leonardo, Brezilyalı eski millî futbolcu ve teknik direktör. Eylül 2017'de Süper Ligi takımı Antalyaspor'un başına geçmiştir. dogum tarihi 5 Eylül 1969 8 cm boyunda sert kaucukdan 1980 li yıllar

Ürün Kodu : 21992

Stock: 1

150 ₺ + KDV
Leonardo Araujo Galatasaray\'ı yakın takibe aldı!


Henüz Yorum Yapılmamış !
Yorum yapabilmek için giriş lütfen giriş yapınız. Üye Girişi
 

GARAJ ANTİKDE REZERVE TEKLİF NEDİR?
Rezerve teklif; online müzayedemizde kullanabileceğiniz, teklif tutarını sizin belirlediğiniz bir satın alma sistemidir.
Online müzayedelerde alıcılar tekliflerini müzayede sona erene kadar bekletirler. Son dakikalar içerisinde, sizden önce başka bir alıcının sizin teklif verdiğiniz eserin fiyatını arttırması sonucu beğendiğiniz eseri kaçırabilirsiniz.
Rezerve Teklif bu istenmeyen durumu sizin adınıza ortadan kaldırır. Beğendiğiniz her eser için maksimum bir tutar belirlersiniz ve Rezerve Teklif de sizin adınıza rakibinizin teklifinden bir üst teklif vererek eseri sizin adınıza koruma altına alır.

Eğer diğer alıcıların teklifleri sonucu eser için belirlediğiniz maksimum tutara ulaşılırsa Rezerve Teklif size bir uyarı maili gönderir (Teklifiniz Geçildi) ve maksimum tutarı yeniden belirlemenizi ister. Böylece beğendiğiniz eser için yeni teklifler vererek eserin sahibi siz olabilirsiniz.