zoom OSMANLI SEDEF EL İŞCİLİKLİ YAPIM YÜKSEK CİFT NALIN
thumbOSMANLI SEDEF EL İŞCİLİKLİ YAPIM YÜKSEK CİFT NALIN thumbOSMANLI SEDEF EL İŞCİLİKLİ YAPIM YÜKSEK CİFT NALIN thumbOSMANLI SEDEF EL İŞCİLİKLİ YAPIM YÜKSEK CİFT NALIN thumbOSMANLI SEDEF EL İŞCİLİKLİ YAPIM YÜKSEK CİFT NALIN thumbOSMANLI SEDEF EL İŞCİLİKLİ YAPIM YÜKSEK CİFT NALIN thumbOSMANLI SEDEF EL İŞCİLİKLİ YAPIM YÜKSEK CİFT NALIN

OSMANLI SEDEF EL İŞCİLİKLİ YAPIM YÜKSEK CİFT NALIN

Osmanlı masif el sedef ve tel işcilikli nalın bu nalınlar varlıklı güclü küdretli kişeler tarafından kullanılır bunun üzerinde sadece durulur ayaga giyilerek dolaşılmaz dolaşılanlar ökce kısımları alcak olanlardır hamamda bunu kullanan kişiye hizmet edecek kişinin boyunun boyuna uyması için deişik boylarda yapılır genelde bu ürünler özel ölcümlerle yapılmış ısmarlama yapımlardır 

Ürün Kodu : 21629

Stock: 1

1,350 ₺ + KDV

Henüz Yorum Yapılmamış !
Yorum yapabilmek için giriş lütfen giriş yapınız. Üye Girişi
 

GARAJ ANTİKDE REZERVE TEKLİF NEDİR?
Rezerve teklif; online müzayedemizde kullanabileceğiniz, teklif tutarını sizin belirlediğiniz bir satın alma sistemidir.
Online müzayedelerde alıcılar tekliflerini müzayede sona erene kadar bekletirler. Son dakikalar içerisinde, sizden önce başka bir alıcının sizin teklif verdiğiniz eserin fiyatını arttırması sonucu beğendiğiniz eseri kaçırabilirsiniz.
Rezerve Teklif bu istenmeyen durumu sizin adınıza ortadan kaldırır. Beğendiğiniz her eser için maksimum bir tutar belirlersiniz ve Rezerve Teklif de sizin adınıza rakibinizin teklifinden bir üst teklif vererek eseri sizin adınıza koruma altına alır.

Eğer diğer alıcıların teklifleri sonucu eser için belirlediğiniz maksimum tutara ulaşılırsa Rezerve Teklif size bir uyarı maili gönderir (Teklifiniz Geçildi) ve maksimum tutarı yeniden belirlemenizi ister. Böylece beğendiğiniz eser için yeni teklifler vererek eserin sahibi siz olabilirsiniz.