zoom HRISTO STOITCHKOV  BULGAR FUTBOLCU KOCA KAFA FÜGÜR
thumbHRISTO STOITCHKOV  BULGAR FUTBOLCU KOCA KAFA FÜGÜR thumbHRISTO STOITCHKOV  BULGAR FUTBOLCU KOCA KAFA FÜGÜR thumbHRISTO STOITCHKOV  BULGAR FUTBOLCU KOCA KAFA FÜGÜR thumbHRISTO STOITCHKOV  BULGAR FUTBOLCU KOCA KAFA FÜGÜR

HRISTO STOITCHKOV BULGAR FUTBOLCU KOCA KAFA FÜGÜR

Hristo Stoiçkov, Bulgar eski futbolcu, teknik direktör. Şu anda Prva Profesionalna Futbolna Liga takımı CSKA Sofya'yı çalıştırmaktadır. Stoiçkov 1994 FIFA Dünya Kupası'nda Bulgaristan formasıyla dördüncülük yaşamış ve turnuvada attığı 6 golle gol kralı olmayı başarmıştır. Dogum yeri bulgaristan filibedir 8 Şubat 1966 sert kaucukdan yapılmış 8 cm boyundadır

Ürün Kodu : 21988

Stock: 1

95 ₺ + KDV

Henüz Yorum Yapılmamış !
Yorum yapabilmek için giriş lütfen giriş yapınız. Üye Girişi
 

GARAJ ANTİKDE REZERVE TEKLİF NEDİR?
Rezerve teklif; online müzayedemizde kullanabileceğiniz, teklif tutarını sizin belirlediğiniz bir satın alma sistemidir.
Online müzayedelerde alıcılar tekliflerini müzayede sona erene kadar bekletirler. Son dakikalar içerisinde, sizden önce başka bir alıcının sizin teklif verdiğiniz eserin fiyatını arttırması sonucu beğendiğiniz eseri kaçırabilirsiniz.
Rezerve Teklif bu istenmeyen durumu sizin adınıza ortadan kaldırır. Beğendiğiniz her eser için maksimum bir tutar belirlersiniz ve Rezerve Teklif de sizin adınıza rakibinizin teklifinden bir üst teklif vererek eseri sizin adınıza koruma altına alır.

Eğer diğer alıcıların teklifleri sonucu eser için belirlediğiniz maksimum tutara ulaşılırsa Rezerve Teklif size bir uyarı maili gönderir (Teklifiniz Geçildi) ve maksimum tutarı yeniden belirlemenizi ister. Böylece beğendiğiniz eser için yeni teklifler vererek eserin sahibi siz olabilirsiniz.