zoom VALDERRAMA  PALACİO KOLOMBİYALI FULBOLCU KOCA KAFA FÜGÜR
thumbVALDERRAMA  PALACİO KOLOMBİYALI FULBOLCU KOCA KAFA FÜGÜR thumbVALDERRAMA  PALACİO KOLOMBİYALI FULBOLCU KOCA KAFA FÜGÜR thumbVALDERRAMA  PALACİO KOLOMBİYALI FULBOLCU KOCA KAFA FÜGÜR thumbVALDERRAMA  PALACİO KOLOMBİYALI FULBOLCU KOCA KAFA FÜGÜR

VALDERRAMA PALACİO KOLOMBİYALI FULBOLCU KOCA KAFA FÜGÜR

Carlos Alberto Valderrama Palacio Kolombiyalı eski millî futbolcudur. Yaratıcı orta saha olarak Kolombiya'nın en iyi futbolcularından biri olarak gösterilmektedir. FIFA Dünya Kupası'nda 1990,1994 ve 1998 yılları olmak üzere 3 kere forma giyme başarısı göstermiştir. Dogum tarihi 2 Eylül 1961 sert kaucukdan 8 cm boyunda

Ürün Kodu : 21990

Stock: 1

125 ₺ + KDV
Carlos Valderrama (Kolombiya) 1990  - Gelmiş Geçmiş En İkonik Dünya Kupası Saçları


Henüz Yorum Yapılmamış !
Yorum yapabilmek için giriş lütfen giriş yapınız. Üye Girişi
 

GARAJ ANTİKDE REZERVE TEKLİF NEDİR?
Rezerve teklif; online müzayedemizde kullanabileceğiniz, teklif tutarını sizin belirlediğiniz bir satın alma sistemidir.
Online müzayedelerde alıcılar tekliflerini müzayede sona erene kadar bekletirler. Son dakikalar içerisinde, sizden önce başka bir alıcının sizin teklif verdiğiniz eserin fiyatını arttırması sonucu beğendiğiniz eseri kaçırabilirsiniz.
Rezerve Teklif bu istenmeyen durumu sizin adınıza ortadan kaldırır. Beğendiğiniz her eser için maksimum bir tutar belirlersiniz ve Rezerve Teklif de sizin adınıza rakibinizin teklifinden bir üst teklif vererek eseri sizin adınıza koruma altına alır.

Eğer diğer alıcıların teklifleri sonucu eser için belirlediğiniz maksimum tutara ulaşılırsa Rezerve Teklif size bir uyarı maili gönderir (Teklifiniz Geçildi) ve maksimum tutarı yeniden belirlemenizi ister. Böylece beğendiğiniz eser için yeni teklifler vererek eserin sahibi siz olabilirsiniz.