zoom  MEKKE HACERUL ISVET KOKUSU KOLONYA ATLAS MARKA ORJİNAL KABINDA 1940
thumb MEKKE HACERUL ISVET KOKUSU KOLONYA ATLAS MARKA ORJİNAL KABINDA 1940 thumb MEKKE HACERUL ISVET KOKUSU KOLONYA ATLAS MARKA ORJİNAL KABINDA 1940 thumb MEKKE HACERUL ISVET KOKUSU KOLONYA ATLAS MARKA ORJİNAL KABINDA 1940 thumb MEKKE HACERUL ISVET KOKUSU KOLONYA ATLAS MARKA ORJİNAL KABINDA 1940 thumb MEKKE HACERUL ISVET KOKUSU KOLONYA ATLAS MARKA ORJİNAL KABINDA 1940 thumb MEKKE HACERUL ISVET KOKUSU KOLONYA ATLAS MARKA ORJİNAL KABINDA 1940 thumb MEKKE HACERUL ISVET KOKUSU KOLONYA ATLAS MARKA ORJİNAL KABINDA 1940

MEKKE HACERUL ISVET KOKUSU KOLONYA ATLAS MARKA ORJİNAL KABINDA 1940

MEKKE HACERUL ISVET KOKUSU KOLONYA ATLAS MARKA ORJİNAL KABINDA 1940

Ürün Kodu : 20049

Stock: 1

Bu Ürün için Teklif Alabilirsiniz !

Teklif Al
Henüz Yorum Yapılmamış !
Yorum yapabilmek için giriş lütfen giriş yapınız. Üye Girişi
 

GARAJ ANTİKDE REZERVE TEKLİF NEDİR?
Rezerve teklif; online müzayedemizde kullanabileceğiniz, teklif tutarını sizin belirlediğiniz bir satın alma sistemidir.
Online müzayedelerde alıcılar tekliflerini müzayede sona erene kadar bekletirler. Son dakikalar içerisinde, sizden önce başka bir alıcının sizin teklif verdiğiniz eserin fiyatını arttırması sonucu beğendiğiniz eseri kaçırabilirsiniz.
Rezerve Teklif bu istenmeyen durumu sizin adınıza ortadan kaldırır. Beğendiğiniz her eser için maksimum bir tutar belirlersiniz ve Rezerve Teklif de sizin adınıza rakibinizin teklifinden bir üst teklif vererek eseri sizin adınıza koruma altına alır.

Eğer diğer alıcıların teklifleri sonucu eser için belirlediğiniz maksimum tutara ulaşılırsa Rezerve Teklif size bir uyarı maili gönderir (Teklifiniz Geçildi) ve maksimum tutarı yeniden belirlemenizi ister. Böylece beğendiğiniz eser için yeni teklifler vererek eserin sahibi siz olabilirsiniz.