KARGO GÖNDERİM İADE BİLGİLERİ

Sitemizde begenip almak istediginiz ürünün ödemesini yaptıgınızda sitemizde kaydetmiş oldugunuz adres bilgisine anlaşmalı oldugumuz yurtici kargo ile size ürününüz indirimli olarak adresinize gönderim yapılacakdır.

İADE..

Gönderilen kargoda sizin begenip aldıgınız ürünün dışında farklı bir ürün veya kargoda paketme Kırılmış defermosyon gecirmiş bir ürün teslim alırsanız ürün iadesinini 7 gün içersinde garajantik@gmail.com  adresimize veya whAtsapp 0531 212 84 84 numaramıza muracatınızı yapmalısınız.

Aldıgınız ürünü her hangi bir begenmemezlik ve almaktan vezgecme durumunuzda 7 gün icersinde iadesini yapabilirsiniz kargo ücretini kendiniz ödeyerek bize kargonuzu yapabilirsiniz.

(Garajantik Kartaltepe mah. Yeni cd. NO:8 BAKIRKÖY /İstanbul ) Adresimize İade kargonuz geldiginde ürünü gönderilgi gibi eksiksiz saglam aynı ürün oldugunda bize teslimi yapıldıgında sizin vereceginiz hesap veya iban numaranıza ürün ücreti hemen ödenecektir.

İşbu Sözleşme’nin uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde İSTANBUL   Adliyesi Hukuk Dava Mahkemeleri ve İcra Daireleri  yetkilidir.

Müzayede sonuçlandıktan sonra ürün almaya hak kazanan üyelerimiz ödemelerini yaptıktan sonra ancak gönderim yapmaktayız.Anlaşmalı kargo ile en uygun şekilde size gönderim yapılacaktır.

Kargo ücreti karşı ödemeli olup sadece eserlerin ederi havale edilir. Kargoda kırılma, kaybolma ve ezilme gibi olayların durumunda sorumluluk tarafımıza ait değildir. 

Ayrıca Müşterilerimiz sitemizden aldıkları ürünleride sitemizde belirtilen Garajantik adresimizden kendileride şahsen gelip teslim alabilir.

 

 

Başarıyla Sepete eklendi !