Kargo Gönderim İade Bilgileri..

Sitemizde begenip almak istediginiz ürünün ödemesini yaptıgınızda sitemizde kaydetmiş oldugunuz adres bilgisine anlaşmalı oldugumu yurtici kargo ile size indirimli olarak gönderim yapılacakdır.

Gönderilen kargoda sizin begenip aldıgınız ürünün disinda farklı bir ürün veya Kırılmış bir ürün teslim alırsanız ürün iadesini 7 gün içersinde yapmalısınız.

Aldıgınız ürünü her hangi bir begenmemezlik ve almaktan vezgecme durumunuzda 7 gün icersinde iadesini yapabilirsiniz kargo ücretini kendiniz ödeyerek.

Garajantik Kartaltepe mah. Yeni cd. NO:8 BAKIRKÖY /İstanbul adresimize İade kargonuz geldiginde ürünü eksiksiz saglam aynı ürün oldugunda bize vereceginiz hesap veya iban numaranıza ürün ücreti ödenecektir.

İşbu Sözleşme’nin uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde İSTANBUL   Adliyesi Hukuk Dava Mahkemeleri ve İcra Daireleri  yetkilidir.

Müzayede sonuçlandıktan sonra ürün almaya hak kazanan üyelerimiz ödemelerini yaptıktan sonra ancak gönderim yapmaktayız.Anlaşmalı kargo ile en uygun şekilde size gönderim yapılacaktır.

Kargo ücreti karşı ödemeli olup sadece eserlerin ederi havale edilir. Kargoda kırılma, kaybolma ve ezilme gibi olayların durumunda sorumluluk tarafımıza ait değildir. 

Ayrıca Müşterilerimiz sitemizden aldıkları ürünleride sitemizde belirtilen Garajantik adresimizden kendileride şahsen gelip teslim alabilir.

 

 

Başarıyla Sepete eklendi !
whatsapp number