Garaj antik , Her türlü eşya antika koleksiyon satışı ve alımını yapmakla birlikte antika eşyalarında resterasyon bakım onarım yenileme resterasyon işlemlerini kendi uzman kadrosuyla aslına uygun olarak gerçekleştirmektedir. garajantikden her türlü ürünü en kaliteli uygun fiyata temin edebilirsiniz ürün ve koleksıyonculara ulasabilme imkanı ile en yakın adresleri ile en yüksek hizmet kalitesini sunan, aradığınız her çeşit antika ürünü ve ikinci el eşyayı bünyesinde depolarında barındıran Garaj antik , özel iletişim ile sizlerden de ürün alımıda yapmaktadır.

 

Genellikle antika olarak kullanılan ürünler, piyasada kolaylıkla bulunamamaktadır.Başkaları tarafından sizlere abartılarak abartılı şekilde anlatılarak el altından size satılmaya calışılan antika ürünler ise el yapımı özel atölyelerde seri imalatlarla eskitilerek antikaya benzetilmiş sahte replika taklit ürünler olabilir. cok dikkatli olmanızı isteriz Garaj antik, bu tür dolandırıcılıkların ve yalanların önüne geçen, internet üzerinden de satış yaparak çok daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefleyen bir kuruluşdur. Sitemize yüklenmemiş sizlere sunulmamış ve depolarımızda sizleri bekleyen bir cok ürünlerimiz bulunmaktadır bizimle irtibata gecerek aradıgınız ürünü bizlere sorabilirsiniz antika koleksiyon konusunda danışabilir fikir alabilirsiniz.  

Günlük hayatınızda  antika eşya kullanmak isteyebilirsiniz bu sizin hakkınız . Her türlü antikayı bulabileceğiniz Garaj antik, tüm ürünlerini barındırmaya calıştıgı internet sitesi üzerinden sizlere kolay alışveriş imkanı sunmaktadır. Tamamen güvenli alışveriş için marka tescilini sunan Garaj antik'e özel sipariş vermek ya da elinizdeki bir antikayı satmak için İletişim sayfasındaki bilgilerden ulaşabilirsiniz.

Antika ürünleriniz veher türlü  koleksiyonlarınız degerine alınır ve degerine satılır.


Daha detaylı bilgi için iletişim bölümündeki telefonumuzdan bizleri arayarak ulaşabilirsiniz  0212 974 67 67  & WhatsApp 0531 212 84 84 hattımızdanda resim paylaşımı yapabilir yazabilirsiniz bizimle mail adresimizdende garajantik@gmail.com irtibat kurabilirsiniz...

 

Başarıyla Sepete eklendi !