zoom HAYAT NO. 20 22 ŞUBAT 1957 YENİ ROMANIMIZ HALİDE EDİB ADIVAR'IN
thumbHAYAT NO. 20 22 ŞUBAT 1957 YENİ ROMANIMIZ HALİDE EDİB ADIVAR'IN thumbHAYAT NO. 20 22 ŞUBAT 1957 YENİ ROMANIMIZ HALİDE EDİB ADIVAR'IN thumbHAYAT NO. 20 22 ŞUBAT 1957 YENİ ROMANIMIZ HALİDE EDİB ADIVAR'IN

HAYAT NO. 20 22 ŞUBAT 1957 YENİ ROMANIMIZ HALİDE EDİB ADIVAR'IN

HAYAT NO. 20 22 ŞUBAT 1957 YENİ ROMANIMIZ HALİDE EDİB ADIVAR'IN "AKİLE HANIM SOKAĞI ÜSKÜDAR'DA ESKİ VALİDE CAMİİ - OSMANLI PADİŞAHLARINDAN İKİNCİ SULTAN SELİM'İN ZEVCESİ VE ÜÇÜNCÜ MURAT'IN ANNESİ NURBANU SULTAN TARAFINDAN 1583 YILINDA İNŞA ETTİRİLMİŞTİR.

 

Ürün Kodu : 18382

Stock: 1

10 ₺ + KDV

Henüz Yorum Yapılmamış !
Yorum yapabilmek için giriş lütfen giriş yapınız. Üye Girişi
 

GARAJ ANTİKDE REZERVE TEKLİF NEDİR?
Rezerve teklif; online müzayedemizde kullanabileceğiniz, teklif tutarını sizin belirlediğiniz bir satın alma sistemidir.
Online müzayedelerde alıcılar tekliflerini müzayede sona erene kadar bekletirler. Son dakikalar içerisinde, sizden önce başka bir alıcının sizin teklif verdiğiniz eserin fiyatını arttırması sonucu beğendiğiniz eseri kaçırabilirsiniz.
Rezerve Teklif bu istenmeyen durumu sizin adınıza ortadan kaldırır. Beğendiğiniz her eser için maksimum bir tutar belirlersiniz ve Rezerve Teklif de sizin adınıza rakibinizin teklifinden bir üst teklif vererek eseri sizin adınıza koruma altına alır.

Eğer diğer alıcıların teklifleri sonucu eser için belirlediğiniz maksimum tutara ulaşılırsa Rezerve Teklif size bir uyarı maili gönderir (Teklifiniz Geçildi) ve maksimum tutarı yeniden belirlemenizi ister. Böylece beğendiğiniz eser için yeni teklifler vererek eserin sahibi siz olabilirsiniz.