zoom MODERN YEMEK KİTABI MEHMET YILDIR 2 BASKI AK BASIN VE YAYIN EVİ İHSAN MANAV OĞLU 1976
thumbMODERN YEMEK KİTABI MEHMET YILDIR 2 BASKI AK BASIN VE YAYIN EVİ İHSAN MANAV OĞLU 1976 thumbMODERN YEMEK KİTABI MEHMET YILDIR 2 BASKI AK BASIN VE YAYIN EVİ İHSAN MANAV OĞLU 1976 thumbMODERN YEMEK KİTABI MEHMET YILDIR 2 BASKI AK BASIN VE YAYIN EVİ İHSAN MANAV OĞLU 1976

MODERN YEMEK KİTABI MEHMET YILDIR 2 BASKI AK BASIN VE YAYIN EVİ İHSAN MANAV OĞLU 1976

 

MODERN YEMEK KİTABI MEHMET YILDIR ATATÜRK'ÜN AHÇIBAŞISI GIDA SANAYİ ARMAGANIDIR. BEYOĞLU VE İSTANBUL AKŞAM KIZ SANAT OKULLARI ESKİ YEMEK ÖĞRETMENİ  2 BASKI AK

BASIN VE YAYIN EVİ İHSAN MANAV OĞLU 1976 . BOYU 19 CM ENİ 13 CM VE 304 SAYFADAN İBARETDİR Ürün Kodu : 17726

Stock: 1

17 ₺ + KDV

Henüz Yorum Yapılmamış !
Yorum yapabilmek için giriş lütfen giriş yapınız. Üye Girişi
 

GARAJ ANTİKDE REZERVE TEKLİF NEDİR?
Rezerve teklif; online müzayedemizde kullanabileceğiniz, teklif tutarını sizin belirlediğiniz bir satın alma sistemidir.
Online müzayedelerde alıcılar tekliflerini müzayede sona erene kadar bekletirler. Son dakikalar içerisinde, sizden önce başka bir alıcının sizin teklif verdiğiniz eserin fiyatını arttırması sonucu beğendiğiniz eseri kaçırabilirsiniz.
Rezerve Teklif bu istenmeyen durumu sizin adınıza ortadan kaldırır. Beğendiğiniz her eser için maksimum bir tutar belirlersiniz ve Rezerve Teklif de sizin adınıza rakibinizin teklifinden bir üst teklif vererek eseri sizin adınıza koruma altına alır.

Eğer diğer alıcıların teklifleri sonucu eser için belirlediğiniz maksimum tutara ulaşılırsa Rezerve Teklif size bir uyarı maili gönderir (Teklifiniz Geçildi) ve maksimum tutarı yeniden belirlemenizi ister. Böylece beğendiğiniz eser için yeni teklifler vererek eserin sahibi siz olabilirsiniz.