zoom TÜRKİYE ESKİ MÜHARIPLER DERGİSİ CEMİYETİN KURULUŞU 1912 DERGİ
thumbTÜRKİYE ESKİ MÜHARIPLER DERGİSİ CEMİYETİN KURULUŞU 1912 DERGİ thumbTÜRKİYE ESKİ MÜHARIPLER DERGİSİ CEMİYETİN KURULUŞU 1912 DERGİ thumbTÜRKİYE ESKİ MÜHARIPLER DERGİSİ CEMİYETİN KURULUŞU 1912 DERGİ thumbTÜRKİYE ESKİ MÜHARIPLER DERGİSİ CEMİYETİN KURULUŞU 1912 DERGİ thumbTÜRKİYE ESKİ MÜHARIPLER DERGİSİ CEMİYETİN KURULUŞU 1912 DERGİ

TÜRKİYE ESKİ MÜHARIPLER DERGİSİ CEMİYETİN KURULUŞU 1912 DERGİ

TÜRKİYE ESKİ MÜHARIPLER DERGİSİ MORAL,EĞİTİM, TARİH, EDEBİYAT VE TEKNİK'TEN BAHSEDER CEMİYETİN KURULUŞU 1982 DERGİNİN KURULUŞU 13 HAZİRAN 1947 EKİM 1964 NO: 10Ürün Kodu : 18511

Stock: 1

35 ₺ + KDV

Henüz Yorum Yapılmamış !
Yorum yapabilmek için giriş lütfen giriş yapınız. Üye Girişi
 

GARAJ ANTİKDE REZERVE TEKLİF NEDİR?
Rezerve teklif; online müzayedemizde kullanabileceğiniz, teklif tutarını sizin belirlediğiniz bir satın alma sistemidir.
Online müzayedelerde alıcılar tekliflerini müzayede sona erene kadar bekletirler. Son dakikalar içerisinde, sizden önce başka bir alıcının sizin teklif verdiğiniz eserin fiyatını arttırması sonucu beğendiğiniz eseri kaçırabilirsiniz.
Rezerve Teklif bu istenmeyen durumu sizin adınıza ortadan kaldırır. Beğendiğiniz her eser için maksimum bir tutar belirlersiniz ve Rezerve Teklif de sizin adınıza rakibinizin teklifinden bir üst teklif vererek eseri sizin adınıza koruma altına alır.

Eğer diğer alıcıların teklifleri sonucu eser için belirlediğiniz maksimum tutara ulaşılırsa Rezerve Teklif size bir uyarı maili gönderir (Teklifiniz Geçildi) ve maksimum tutarı yeniden belirlemenizi ister. Böylece beğendiğiniz eser için yeni teklifler vererek eserin sahibi siz olabilirsiniz.